MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE 3X3

W dn. 02.06.2023 w hali sportowej CKZiU planowane jest rozegranie turnieju o mistrzostwo szkoły  w koszykówce 3×3. Pisemne zgłoszenia 4 osobowych zespołów reprezentujących poszczególne klasy u nauczycieli wychowania… (więcej)

Projekt OSEhero

W ramach projektu OSEhero nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu „CYBERPRZEMOC w szkole”, na podstawie materiałów edukacyjnych dotyczących cyberbezpieczeństwa przygotowanych przez ekspertów OSE. (więcej...)

Zapraszamy na kierunek technik technologii chemicznej

Chcesz zdobyć unikatowe kompetencje w przemyśle chemicznym i być konkurencyjny na rynku pracy? Aplikuj na kierunek technik technologii chemicznej do Zespołu Szkół Technicznych. (więcej…)

III miejsce naszych piłkarzy !!!

W poniedziałek 22 maja na obiektach TOSiR w Tarnowie przy ulicy Wojska Polskiego odbył się turniej piłkarski  w ramach rozgrywek Licealiady. Zawodnicy  rozgrywali swoje mecze w 4 grupach i rywalizowali o tytuł… (więcej)