43 Olimpiada Wiedzy Technicznej

owtTrwają zapisy na zawody szkolne Olimpiady Wiedzy Technicznej

OWT jest organizowana przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT na podstawie umowy
 z Ministerstwem Edukacji Narodowej

Małopolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej – Delegatura
w Tarnowie oraz Szkolny Komitet OWT

zapraszają do udziału w zawodach szkolnych (1 stopień)
43 Olimpiady Wiedzy Technicznej, która odbędzie się w dniu
21.10.2016 tj. piątek, o godzinie 12.15 w auli szkolnej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tej ciekawej Olimpiadzie.

Zgłoszenia proszę składać w formie listy chętnych za pośrednictwem przewodniczącego klasy do opiekuna OWT – Pana Janusza Chmielewskiego do dnia 19.10.2016 to jest do środy.

Celem Olimpiady jest:

• budzenie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowania techniką,
  • podnoszenie poziomu wiedzy i kultury technicznej wśród uczniów,
  • lepsze przygotowanie do podejmowania dalszego kształcenia w szkołach wyższych oraz podejmowanie zawodu,
  • rozwijanie i kształtowanie umiejętności technicznych i samodzielnego zdobywania wiedzy,
  • stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich    uzdolnień,

Do udziału w Olimpiadzie wystarczy umiejętność logicznego myślenia a także dobra znajomości matematyki, fizyki, oraz przedmiotów zawodowych. Szczegółowy sposób rozgrywania Olimpiady Wiedzy Technicznej dostępny jest w regulaminie Olimpiady.
Poniżej znajdują się odpowiednie linki.

Zadania

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tej ciekawej Olimpiadzie.

Zgłoszenia proszę składać w formie listy chętnych za pośrednictwem przewodniczącego klasy do opiekuna OWT Janusza Chmielewskiego do dnia 19.10.2016 to jest do środy.

NIC NIE TRACISZ A MOŻESZ ZYSKAĆ!