Dni Techniki 2013

dni technikiMam nadzieję, że wszyscy uczniowie już wiedzą, że  w dniach 6, 7 czerwca (czwartek, piątek) w naszej szkole, odbędą się Dni Techniki.
Niech będzie to Święto Techniki w szkole. W związku z tym zwracam się z prośbą do całej społeczności  szkolnej o promowanie tego wydarzenia wśród Waszych, koleżanek, kolegów i znajomych.
Na szkolnym facebooku o adresie www.facebook.pl/zst.tarnow  jest utworzone wydarzenie,…
na które pozapraszajcie wszystkich swoich facebookowych znajomych, poprzez kliknięcie na przycisk „zaproś znajomych”
Również na stronie poświęconej Dniom Techniki  kliknij w lubię to!
Niech cały Tarnów dowie  się o Dniach Techniki w ZST!
Jeżeli macie zepsute, niepotrzebne dyski twarde, przynieście je na Dni Techniki, będziecie mogli je zniszczyć w specjalizowanych urządzeniach przyczyniając się do ochrony środowiska.
Jeżeli chcesz zezłomować niepotrzebne podzespoły sprzętu komputerowego masz jedyną okazję podczas trwania Dni Techniki.
Przekaż tą informację znajomym..

Dziękuję
Organizator Janusz Chmielewski