Dotyczy zawodów okręgowych 41 Olimpiady Wiedzy Technicznej

owt
Uprzejmie informuję, że do zawodów okręgowych 41 OWT zakwalifikowano uczniów Waszej szkoły według wykazu:
Karol Bialik, Artur Zaniewski, Łukasz Pazdalski, Bartłomiej Fijał, Maciej Sady, Łukasz Kozioł, Marcin Węgrzyn, Dominik Przybyło.
Należy nadmienić, że wszystkie wymienione osoby są uczniami klasy 4TSK/TEAP. Zawody okręgowe odbędą się dnia 9 stycznia 2014  w Zespole Szkół Technicznych.
Zawody II stopnia polegają na:…

• rozwiązaniu zadania z zastosowania informatyki w technice lub zadania optymalizacyjnego,
  • rozwiązaniu 2 zadań spośród 3-ech w wybranej grupie tematycznej.

Zawody rozgrywane są w w warunkach kontrolowanej samodzielności. Podczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą korzystać z tablic, prostych kalkulatorów oraz kilku poradników tematycznych (drukowanych) przyniesionych ze sobą. Uczestnicy nie mogą korzystać z: laptopów,  tabletów smartfonów, telefonów komórkowych, własnych notatek, zbiorów zadań, w tym zbioru zadań z OWT.
Informację na ręce  Szkolnej Komisji Olimpiady Wiedzy Technicznej przekazała Sekretarz Delegatury MKO OWT  Pani Barbara Pajdo.
Wszelkie informacje dotyczące OWT znajdują  się na stronie www.owt.edu.pl. Powodzenia podczas zawodów  okręgowych 41 OWT.