III miejsce naszych piłkarzy !!!

W poniedziałek 22 maja na obiektach TOSiR w Tarnowie przy ulicy Wojska Polskiego odbył się turniej piłkarski  w ramach rozgrywek Licealiady. Zawodnicy  rozgrywali swoje mecze w 4 grupach i rywalizowali o tytuł Mistrza Tarnowa szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej w bieżącym roku szkolnym. W tym mocno obsadzonym turnieju nasi reprezentanci wygrali pięć meczy z sześciu rozegranych  i tym samym zostali brązowym medalistami Mistrzostw Tarnowa szkół średnich. Gratulujemy naszym zawodnikom osiągniętego rezultatu.

Naszą szkołę reprezentowali: Cygan Kamil 3TI, Sumara Dominik 4TI, Hajduk Kacper 2TEM, Hajdas Sebastian 2TEM, Babło Artur 2TEM, Wardzała Dariusz 2TN, Marcinkowski Paweł  2TI,  Ciemięga Bartosz 2TI, Kubicz Kamil 2TI, Kuta Piotr 1TF.