Zimowe granie

Szkolni wokaliści i szkolne zespoły muzyczne znów w akcji!

„Zimowe granie” to seria  koncertów, które udało nam się zorganizować w auli szkolnej w dobie pandemii, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności.

Pierwszy koncert swoją obecnością zaszczycił p. dyrektor Krzysztof Kołaciński, miłośnik muzyki i utalentowanej młodzieży, dla którego koncerty szkolne były zawsze wyjątkowym wydarzeniem.

Na przepięknej, nowoczesnej scenie w naszej auli brawurowo zaprezentowali się nasi artyści śpiewając kolędy, pastorałki oraz covery przebojów znanych artystów.

Wyjątkowe wokale, perfekcyjna gra muzyków, pełne pasji ruchu sceniczne wywołały podziw i aplauz publiczności. Bawili się wszyscy. Doskonale. Było dużo radości, ale i sporo wzruszenia… Byliśmy w tym wszystkim znowu wszyscy razem.

Konferansjerka:

Daria Filipczak, Kamil Bibro

Wystapili:

Zespół Inspiration

Magdalena Stec (wokal), Wojciech Zawadzki (wokal), Bartłomiej Maziarz (perkusja), Maciej Żurek (klawisze), Jakub Łukasik (gitara)

Jingle Bell Rock, Use somebody, Nic do stracenia, Chciałbym być

Zespół Missing Element

Kacper Dzimitrowicz (wokal), Emila Burza (wokal), Inga Hebda (gitara), Michał Stawarz (gitara), Karol Szlachta (perkusja)

Wehikuł czasu, Santa Baby, Zawsze tam gdzie Ty

Zespół Oktet bez Dwóch

Marcin Zwierzyński (wokal), Weronika Gębala (skrzypce), Daniel Kukułka (perkusja), Piotr Kozioł (klawisze, akordeon), Jakub Łukasik (gitara), Jakub Młotkiewicz (gitara basowa)

Przybieżeli do Betlejem, Maszynka do świerkania, Santa Claus Is Coming to Town, Gore gwiazda