Koncert Wigilijny

W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbył się Kolędowy Koncert Życzeń.
Usiedliśmy wygodnie, oderwaliśmy się od kłopotów dnia codziennego, wysłuchaliśmy koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu naszego
wspaniałego zespołu muzycznego.
Na początku magicznego spotkania złożyliśmy życzenia Dyrekcji szkoły. Kolejne życzenia przesłaliśmy Gronu pedagogicznemu, Paniom pielęgniarkom, sekretarkom i księgowym. Nie zapomnieliśmy też o Paniach i Panach, którzy dbają o porządek oraz cudownej i zawsze
uśmiechniętej Pani Uli.
Był też występ i świąteczne życzenia dedykowane wszystkim koleżankom i kolegom ze szkoły.

To jeszcze nie koniec …
Podczas naszego spotkania odbyła się również licytacja stroików bożonarodzeniowych, którą ku zaskoczeniu wszystkich poprowadzili Pan Dyrektor Krzysztof Kołaciński i Pani Wicedyrektor Beata Łabno. Jak co roku zgromadzona widownia zaciekle licytowała konkursowe stroiki, przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie spotkania, dzieląc się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i w świątecznych nastrojach udaliśmy się do domów.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu wigilijnego w ZST.

Film z koncertu dostępny jest na szkolnym kanale youtube.