Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych – wyniki konkursu

24.02.2023r. w ramach Szkolnych Dni Kultury, na 7 godzinie lekcyjnej, w sali nr 212 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. W czasie 45 minut uczniowie rozwiązywali test słownikowo-gramatyczny składający się z ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności, wykonywali ćwiczenie typu czytanie ze zrozumieniem, rozwiązywali rebusy.

Maksymalnie można było uzyskać 85 punktów.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Emilia Płachta, uczennica klasy 1TF, która uzyskała 88% punktów możliwych do zdobycia.

Wyniki pozostałych uczestników konkursu zostały przekazane nauczycielom języka angielskiego.

Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratuluję i zapraszam na uroczystość wręczenia nagród przez p. Dyrektora, która odbędzie się w auli szkolnej  16.03.2023r.

Pozostałym uczniom dziękuję za udział w konkursie.

Organizator konkursu,
p. Ewa Wójtowicz