Olimpiada Wiedzy Technicznej w ZST

Po raz 35 Olimpiada Wiedzy Technicznej gości w naszej szkole.
Drugi etap, czyli zawody okręgowe odbędą się tradycyjnie w Zespole Szkół Technicznych w dniu 10.01.2013 roku w auli szkolnej.
Zawody II stopnia polegają na:

1. rozwiązaniu  zadania z zastosowania informatyki w technice lub zadania optymalizacyjnego w czasie 1,5 godziny,
  2. rozwiązaniu 2 spośród 3 zadań w wybranej uprzednio grupie tematycznej w czasie 3 godzin,…

Szkołę reprezentują następujący uczniowie:

Kl. IV TESK

1.Chmielewski Maciej
2. Kubis Dominik
3. Piękoś Dominik
4. Sysło Bartłomiej
5. Rzońca Patryk

Kl. IV TEL/TM

1.Błach Tomasz
2.Krzak Przemysław

Kl. IV TIN

1.Mleczko Sebastian

Kl. III TSK

1.Judasz Szymon
2.Wiejacki Mirosław

Kl. III TEAP

1.Podosek Dominik

Gratulujemy przejścia do kolejnego etapu. Życzymy dalszych sukcesów i zdobycia upragnionego indeksu.

Po zawodach okręgowych pozostał już tylko finał. Aby zostać finalistą należy po pierwsze dobrze napisać zadania z zawodów okręgowych a po drugie pojechać na zawody finałowe.
Ale najlepiej jest zostać laureatem i tego życzymy naszym uczniom.

W bieżącym roku do zawodów okręgowych z Zespołu Szkól Technicznych im Ignacego Mościckiego zakwalifikowało się 11 uczniów, 10 uczniów w grupie elektryczno-elektronicznej oraz  w 1 uczeń grupie mechaniczno-budowlanej.
Do zawodów okręgowych XXXIX OWT zakwalifikował się po raz drugi uczeń Judasz Szymon, z klasy III TSK, który w ubiegłym roku został już Finalistą OWT.

Opiekę nad uczniami biorącymi udział w Olimpiadzie sprawują nauczyciel ZST

W grupie elektryczno-elektronicznej