Szkolny Turniej Turystyczny ZST

Po raz kolejny w ramach Szkolnych Dni Kultury ZST odbędzie się Szkolny Turniej Turystyczny ZST organizowany przez Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł”.

We wtorek, 21 lutego 2023 r., na lekcji 3 i 4 w 5 konkurencjach (quiz turystyczno-krajoznawczy, apteczka turystyczna/samarytanka, pakowanie plecaka/ekwipunek turysty, piosenka turystyczna oraz mapa turystyczna/GOT) będą rywalizować 2-osobowe drużyny reprezentujące wszystkie klasy pierwsze.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Jako widownia uczestniczą klasy pierwsze oraz członkowie SKT PTTK „Wehikuł”, którzy proszeni są o przybycie w koszulkach klubowych.

Po Turnieju, na lekcji 5, odbędzie się spotkanie klubowe związane z Zlotem Członków Klubu oraz Walnym Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym Klubu.

www.skt.zst.tarnow.pl