Uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych

W szkole jest tradycją już od wielu lat. W tym roku do społeczności ZST została zaproszona młodzież czterech klas: 1A/T, 1E, 1I/F, oraz 1P. W obecności wychowawców, nauczycieli oraz rodziców pani Dyrektor Beata Łabno oficjalnie przyjęła pierwszoklasistów do grona uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Uroczystość prowadzili: Natalia Kozik z klasy 2 F oraz Natalia Minorczyk i Dominik Stolarz a klasy 4TI, którzy przygotowali program prezentujący postać patrona szkoły – Ignacego Mościckiego.

W trakcie uroczystości ślubowania ogłoszono wyniki konkursu na najciekawsze logo – symbol klasy.
I miejsce przyznano pracy wykonanej przez uczniów klasy 1E, której wychowawczynią jest pani Anna Różycka. Prace konkursowe były oceniane przez jury składające się z przedstawicieli dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz uczniów. Fundatorem nagrody pieniężnej w wysokości 200 złotych jest Rada Rodziców.

Nadzór nad uroczystością pełnili: pani Teresa Moczyróg, pani Anna Misiaszek oraz pan Wojciech Potoczek.
Wszystkim osobom zaangażowanym w uroczystość bardzo dziękuję

Marzena Gawron

fot. Piotr Bernacki