Weekendowa akcja wolontariuszy ZST

Edyta i Weronika
Uczniowie ZST pod opieką nauczycieli: p. Ewy Michałek, p. Anny Fronc i p. Beaty Kotaś w ramach działań Szkolnego Koła Ekologicznego włączyli się do organizacji Światowego Tygodnia Zwierząt.
W pierwszych dniach  października młodzież naszej szkoły ponownie podjęła współpracę z Centrum Wolontariatu „Empatia” przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. W ciągu trzech dni w sklepach sieci Biedronka w Mościcach nasi wolontariusze przeprowadzili  akcję charytatywną „Przemów ludzkim gestem”, podczas której zbierali karmę i datki na leczenie zwierząt w tarnowskim azylu…
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas kwestując na rzecz zwierząt:

1. Albertusik Klaudia – I A
  26. Ozga Patrycja – II A
  27. Postawa Grzegorz – II A
  28. Zając Kinga – II A

Wielu młodym osobom działania charytatywne stworzyły możliwość wykazania swej wrażliwości, pomysłowości, kreatywności i umiejętności  współpracy w grupie oraz podejmowania wysiłku w celu zmiany świata na lepsze.
Koordynator akcji: p. Ewa Michałek