Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WOŚPJak co roku wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w zbiórce pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebrali pokaźną kwotę 5464,89 zł. Absolutną rekordzistką w 24-osobowej grupie wolontariuszy ZST została Weronika Cisoń (3A) z kwotą 1221,80 zł. Bardzo duże sumy zebrały także: Natalia Liro (4TCH)-814,01 zł., Paulina Bugajska (4TCH)-594,70 zł., Katarzyna Baran (4TCH)-466,03 zł. oraz Martyna Mikuta (4FOT)-295,95 zł. Pozostali: Justyna Stolarczyk (4FOT), Klaudia Boroń (4FOT), Patrycja Zięba (4FOT), Sylwia Klichowska (4FOT), Klaudia Kusek (4FOT), Agnieszka Teodorczyk (4FOT), Agata Mizera (3A), Dagmara Kumięga (3A), Rafał Antas (3E), Krystian Gawlik (3E), Piotr Turek (3E), Marek Szczepanik (3E), Szymon Lizak (4TSK), Bernard Chamioło (4TSK), Mateusz Kącik (TSK), Oskar Pieprz (4TSK), Michał Kukla (4FOT), Mateusz Skolasiński (4TIN) i Damian Wajda (4TIN) zgromadzili trochę mniej, jednak wszyscy zasługują na wielkie słowa podziękowania. Miejmy nadzieję, że zebrane pieniądze, mimo kontrowersji związanych z osobą Jerzego Owsiaka, zostaną przekazane na cele, na jakie były zbierane.