WOŚP 2018

14-ego stycznia, jak wielu w całej Polsce, 19 wolontariuszy naszej szkoły ruszyło na ulice Tarnowa i okolicznych miejscowości, aby zbierać do puszek pieniądze na sprzęt medyczny dla szpitalnych oddziałów dziecięcych. Mimo chłodu spowodowanego doskwierającym wiatrem udało im się zebrać całkiem niemałą kwotę 5663,03 zł i trochę waluty obcej. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej akcji został Mateusz Zając (3Ib)(na zdjęciu obok) z kwotą 979,91 zł, drugie miejsce zajął Maciej Czarnik (4E), który zgromadził 582,44 zł a trzecie miejsce przypadło Wiktorii Pilok (3T), która wzbogaciła konto WOŚP o kwotę 563,91 zł. Michał Waśko (2Ib), Dominik Kiwior (2Ib), Jan Bułat (4E), Karolina Płaneta (4A), Justyna Mikulec (4A) oraz Arkadiusz Drewko (3T) zgromadzili sumy od prawie 300 do ponad 500 zł. Pozostali Adrian Szwed (4E), Krystian Kałużny (3Ib), Angelika Sumara (2A), Anna Smosna (2A), Magdalena Baran (3T), Cezary Wadas (3T), Łukasz Piastka (3Ib), Aleksandra Mirek (2F), Adrian Stawarz (3Ib) i Konrad Stoszko (3T) zebrali trochę mniejsze kwoty, ale w tej akcji liczy się każdy grosz, zatem wszystkim wolontariuszom gratulujemy i serdecznie dziękujemy!