Wyniki egzaminów zawodowych sesji Lato 2024 r.

Informujemy, że wyniki egzaminów zawodowych sesji Lato 2024 r. będą dostępne od dnia 30.08.2024 r. w portalu zdającego:

Przypominamy, że zdający, aby móc się zalogować do portalu musi znać swój login i hasło. Jeżeli zdający nie zna loginu lub hasła to może je zresetować podając swój PESEL. Nowy link aktywacyjny zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do zdającego w systemie SIOEPKZ.

Prosimy o sprawdzenie poprawności logowania do portalu zdającego.

W przypadku nieaktualnego lub błędnego adresu e-mail zdającego w systemie SIOEPKZ – zdający, aby móc zresetować hasło będzie musiał zwrócić się do kierownika szkolenia praktycznego ZST o przekazanie kodu aktywacyjnego. Zapraszamy w tej sprawie dnia 27.08.2024 r. w godz. 10:00 – 12:00 do gab. 214p.

Informację o wynikach egzaminów zawodowych będzie można uzyskać w szkole od 02.09.2024 r. Uwaga – nie udzielamy takich informacji telefonicznie.

Certyfikaty kwalifikacji zawodowych i dyplomy zawodowe będą do odbioru w szkole od dnia 10.09.2024 r.