Zawody Okręgowe XXXIX Olimpiady Wiedzy Technicznej

Reprezentacja ZST na Zawody Okręgowe XXXIX Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Do zawodów Okręgowych XXXIX OWT zastali zakwalifikowani następujący uczniowie:

Klasa 4 TESK
Chmielewski Maciej
Kubis Dominik
Piękoś Dominik

Sysło Bartłomiej

Rzońca Patryk

Klasa 4TINb
Mleczko Sebastian
Klasa 4 TEL/TM
Krzak Przemysław
Błach Tomasz
Klasa 3 TSK
Judasz Szymon FINALISTA XXXVIII OWT
Wiejacki Mirosław
Klasa 3 TEAP
Podosek Dominik

Szczególne wyzwanie stoi przed Szymanem Judaszem, który jest już Finalistą ubiegłorocznej, XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej i chciałby co najmniej powtórzyć swój sukces.
Zawody okręgowe odbędą się 10 stycznia 2013 r. (czwartek) tradycyjnie już w Naszej Szkole
o godzinie 900.
Zawody II stopnia polegają na:

1. Rozwiązaniu zadania z zastosowania informatyki w technice lub zadania optymalizacyjnego,
  2. Rozwiązaniu 2 zadań spośród 3-ech w wybranej grupie tematycznej.

Zawody są rozgrywanie w warunkach kontrolowanej samodzielności. Podczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą korzystać z tablic, kalkulatorów, i innych źródeł tematycznych przyniesionych ze sobą, natomiast nie mogą korzystać z komputerów przenośnych i telefonów komórkowych.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach okręgowych.
Organizator zawodów okręgowych
Janusz Chmielewski