Zawody pływackie

W ostatni piątek przed feriami 27.01 odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu sztafetowym oraz indywidualnym dziewcząt i chłopców w ramach współzawodnictwa szkół.

Nasza szkoła reprezentowana przez 11 zawodników startowała w sztafecie chłopców oraz wyścigach indywidualnych w stylu motylkowym, dowolnym oraz klasycznym.

Zawodnicy Zespołu Szkół Technicznych mogą zaliczyć występ do bardzo udanych, po wielu latach niepowodzeń w końcu zajęliśmy miejsce na podium w wyścigu sztafetowym chłopców, ZST zajęło 3 miejsce, ponadto w stylu motylkowym Julia Dychtoń wywalczyła 1 miejsce, również 1 miejsca wywalczyli w stylu dowolnym Kalisz Konrad i Bogacz Bartosz uzyskując taki sam czas. W stylu motylkowym 3 miejsce po zaciętej walce wywalczył Kantor Gabriel. Gratuluję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i dziękuję za godne reprezentowanie szkoły.