Zespół VOLTAGE gościem w ZST !

Z okazji Tygodnia Kultury oraz w ramach  promocji uczniów – sportowców naszej szkoły gościliśmy zespół VOLTAGE. Jest to wielce utytułowany zespół cheerleaderek z Bobrownik Wielkich.

Grupa ta specjalizuje się w cheerleaderingu akrobatycznym, ale występuje również w zawodach tanecznych w tej dyscyplinie

Wśród wielu osiągnięć zespołu należy wymienić wielokrotne tytuły mistrzyń Polski, vice mistrzostwo Europy zdobyte na zawodach w Atenach oraz brązowy medal mistrzostw świata zdobyty na zawodach w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Podczas swojego występu zawodniczki zaprezentowały nam swoją dyscyplinę, pokazały trudne układy zespołowe, piękne piramidy oraz podrzuty i ewolucje akrobatyczne.

W przerwach opowiadały o specyfice swojej dyscypliny sportowej, treningu, swoich osiągnięciach oraz odpowiadały na pytania licznie zgromadzonych kibiców

Prym w zespole wiodą nasze uczennice, Anna Dereń z klasy 2 A oraz Julia Wiatr z klasy 1 A. Ponadto w pokazie brały udział: Kamila Wolska, Julia Boryczka, Gabriela Grzebieniarz, Kalina Jaźwiec, Kaja Gajko, Gaja Raczkowska i Aleksandra Skowron.

Dziękujemy dziewczętom za piękny pokaz oraz życzymy powodzenia i dobrej formy w kolejnych startach.