ZMODERNIZOWANA SIŁOWNIA SZKOLNA ZST PRZEKAZANA DO UŻYTKU

Tuż przed przerwą świąteczną odbyła się skromna uroczystość przekazania do użytku zmodernizowanej siłowni szkolnej. Konieczność modernizacji wynikała z faktu, że rok wcześniej zostały z niej usunięte stare sprzęty, których dalsze użytkowanie zagrażało bezpieczeństwu ćwiczących. Dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Kołaciński pozyskał sponsora, który sfinansował zakup nowego sprzętu za sumę 15000 zł. Ponadto pomieszczenie siłowni zostało gruntownie odnowione za kwotę 5000zł. Po krótkiej części oficjalnej z udziałem dyrekcji szkoły, młodzież reprezentowana przez klasę 2E/T z dużym zaangażowaniem i zadowoleniem przystąpiła do ćwiczeń na nowym sprzęcie. Nowa siłownia pozwoli na uatrakcyjnienie lekcji w.f. oraz pozytywnie wpłynie na rozwój fizyczny naszych uczniów przez kolejnych wiele lat.