Oferta pracy w firmie Sternet sp. z o.o.

Technik Serwisu - STERNET sp

Dynamicznie rozwijająca się firma, laureat rankingu Gazele Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2007, Gazele Biznesu 2006 i Gazele Biznesu 2012, prestiżowego dziennika Puls Biznesu, oraz podwójny laureat Diamentów Forbesa, lider dystrybucji urządzeń firmy SIEMENS w zakresie automatyki i techniki napędowej, poszukuje do oddziału w Tarnowie pracownika w charakterze TECHNIK SERWISU… Opis stanowiska Prowadzenie serwisów naprawczych motoreduktorów, silników elektrycznych i sprzęgieł zarówno w warsztacie firmy jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce. Dokumentowanie przeprowadzonych serwisów, rozliczanie prac serwisowych. Wymagania wykształcenie techniczne (z kierunków ­ Technik Mechanik lub pokrewnych); znajomość budowy i zasad działania przekładni mechanicznych, silników elektrycznych i sprzęgieł; umiejętność czytania rysunku technicznego bardzo dobre zdolności manualne, prawdziwe zainteresowanie mechaniką i budową maszyn. chęć rozwoju, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie; biegła umiejętność obsługi komputera umiejętność pracy zespołowej jak również umiejętność organizacji pracy własnej; duża dyspozycyjność, operatywność w organizacji działań własnych; prawo jazdy kategorii B. Oferujemy Bardzo dobre warunki zatrudnienia ­ stałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie, umowa o pracę, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, cykl szkoleń rozwijających w zakresie serwisu zespołów napędowych, autoryzowane szkolenia w firmie SIEMENS, kontakt z najnowocześniejszą techniką napędową wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania, bardzo dobre wyposażenie stanowiska pracy, przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów. Komplet dokumentów (CV, zdjęcie, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: email:
praca@sternet.pl
Dział Kadr