Jesienny Rajd Górski "TRAMP-2016"

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza do udziału w Jesiennym Rajdzie Górskim „TRAMP-2016”, który odbędzie się w dniach 4-7 listopada 2016 r. w Masywie Snieżnika i Górach Bystrzyckich – pasmach Sudetów Wschodnich i Środkowych – gór Polski i Czech.
Szczególnie zapraszamy uczniów klas pierwszych.
Więcej informacji na stronie Klubu oraz na plakatach i w ulotkach.

W programie m.in. Trójmorski Wierch – granica zlewisk trzech mórz: M. Północnego, M. Czarnego i M. Bałtyckiego oraz Twierdza Kłodzka.
Od kilku lat jesienią wędrujemy po pasmach Sudetów. Były już „TRAMP-y” w Górach Stołowych (2010), Karkonoszach (2011), Rudawach Janowickich (2012), Górach Sowich (2013) i Masywie Śnieżnika (2014). W zeszłym roku wędrowaliśmy przez Góry Izerskie i zdobyliśmy Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy, całych Sudetów i Czech. W tym roku wędrujemy po pasmach Sudetów Wschodnich i Środkowych.
To niepowtarzalna okazja aby być w tak odległych od Tarnowa górach Polski.