Darmowy kurs maturalny z matematyki! – sprawdź go :)

Portal MatmaNa6.pl rozpoczął siódmą już edycję kursu maturalnego z matematyki. W kursie może wziąć udział każdy zainteresowany maturzysta, również ten, który przystępuję do egzaminu i po wielu latach przerwy w nauce. Tak jak wszystkie poprzednie edycje, również ta jest całkowicie bezpłatna.
Co roku z kursu korzysta kilkanaście tysięcy maturzystów z całej Polski. Jest to możliwe dzięki obranej formie kursu. Wszystkie materiały są dostępne online. Każdy uczeń może do nich sięgnąć w dowolnym dniu i o dowolnej porze z własnego komputera lub telefonu.
Kurs dostępny jest na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i rozszerzonym. Każdy z nich przygotowuję do odpowiedniego poziomu egzaminu maturalnego. Całość kursu podzielona jest na krótkie jednostki lekcyjne, około 20-40 min każdego dnia, tak aby maturzysta mógł przyswoić odpowiedni fragment wiedzy,a jednocześnie nie zanudził się.
W ramach kursu na wybranym poziomie uczestnik codziennie otrzymuje jedną lekcję na podany podczas rejestracji adres e-mail. Każda lekcja zawiera:

  • omówienie jednego zagadnienia maturalnego,
  • interaktywne ćwiczenia utrwalające,
  • przykłady rozwiązanych zadań,
  • zadania maturalne do samodzielnego rozwiązania

Aby zapisać się na kurs wystarczy podać swoje imię, adres e-mail oraz wybrać poziom kursu. Zaraz po potwierdzeniu adresu e-mail kursant otrzyma pierwszą lekcję.
Więcej informacji o kursie oraz zapisy maturzystów można znaleźć na stronie
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3120:vii-edycja-darmowego-kursu-maturalnego-z-matematyki&catid=15&Itemid=119

http://www.matmana6.pl/kurs_maturalny?p2016