ZST

Worek medali lekkoatletów !!!

l2Znakomity występ zanotowali nasi sportowcy w lekkoatletycznych mistrzostwach Tarnowa .

Mateusz Różański ( III ib ) doskonałym wynikiem 6.91 m zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Tarnowa w skoku w dal.

Michał Bryl ( IV ia ) z kolei pokonał wszystkich w biegu na 100m z świetnym czasem 11.41 s. i stanął na najwyższym stopniu podium.

W pchnięciu kulą tytuł mistrzowski wywalczył Artur Górski ( II e ) wynik 13.80 m, srebrny medal uzyskał Nikodem Malec ( III ib ) – 13.36 m , a piąty w tej konkurencji był Adrian Jasiak ( IV ia ) 12.75 m…

Mateusz Jewuła ( III ib ) wywalczył srebrny medal i tytuł Vice Mistrza Tarnowa w biegu na 400 m z czasem 55.24 s.

Izabela Skalak ( II t ) zdobyła srebrny medal w skoku w dal dziewcząt wynikiem 4.40 m.

Ponadto naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali: Adrian Wajs, Jakub Kowalik i Mateusz Maziarz (wszyscy III m ).

Zwycięzcy swoich konkurencji plus sztafeta 4*100 m awansowali do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w Krakowie na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego pod koniec października.

Trzymamy kciuki za naszych sportowców w krakowskich zawodach.

Opiekunem naszych lekkoatletów jest p. Tomasz Kijowski.