GRA MIEJSKA – Zapraszamy do dobrej zabawy !

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w grze miejskiej, która odbędzie się  8 czerwca 2018 r. Gra miejska to świetna zabawa, polegająca na odnajdywaniu  miejsc ważnych dla historii Tarnowa  i odkrywaniu związanych z nimi zdarzeń i ludzi.  Uczestnicy wcielają się w rolę detektywów,  rozwiązując  postawione przed nimi zadania będą musieli wykazać się  nie tylko wiedzą, ale również  dobrą orientacją w terenie, pomysłowością i zmysłem twórczym, umiejętnością współpracy w grupie. W grze punktowane będą zarówno poprawność wykonanych zadań, jak również czas dotarcia na metę.
Gra terenowa zawiera elementy geocachingu oraz elementy questingu. Jej celem jest między innymi poznanie Tarnowa, jego historii, ciekawych miejsc na mapie miasta, ludzi związanych z tym miastem, ale również wykazanie się  umiejętnością  wykorzystywania nowych technologii.
Gra ma charakter zespołowy. Biorą w niej udział pięcioosobowe drużyny reprezentujące poszczególne profile klas uczących się w naszej szkole. Jeden zespół mogą tworzyć uczniowie różnych roczników.
Szczegółowych informacji na temat zasad i  przebiegu gry udzielają:  M. Kopek, M. Gawron, M.Kaczor, B. Łabno, T. Moczyróg, S. Skowron.
Chętnych prosimy o zgłaszanie udziału do pani Małgorzaty Kopek. Ostateczny termin zgłoszeń – 30 kwietnia.
Zwycięzcy otrzymają wysokie oceny z historii i nagrody rzeczowe.

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ ZST Z OKAZJI ROCZNICY 100 -LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W grze miejskiej mogą brać udział zespoły 5 -cio osobowe, reprezentujące poszczególne profile klas uczących się w naszej szkole:

  1. zespół klas informatycznych
  2. zespół klas elektrycznych i elektronicznych
  3. zespół klas chemicznych
  4. zespół klas fotograficznych
  5. zespół klas mechatronicznych

Jeden zespół mogą tworzyć uczniowie różnych roczników.

  1. Każdy zespół wybiera spośród siebie lidera, który będzie koordynował pracę grupy.
  2. Zespoły otrzymują na czas gry tablety z dostępem do internetu.
  3. Zespoły wyruszają z miejsca startu w 5-cio minutowych interwałach.
  4. Każdy zespół wykonuje zadania wg ustalonej kolejności, a odpowiedzi umieszcza na specjalnie stworzonej platformie internetowej.
  5. Zadania będą oceniane przez organizatora, a aktualne wyniki każda z drużyn będzie mogła śledzić na platformie internetowej.
  6. Każda grupa zobowiązana jest dokumentować przebieg gry ( zdjęcia, filmiki).