SUKCES ZESPOŁU ROSE ATTIC!!!

Nasi uczniowie zdobywają nagrody!!!

ROSE ATTIC

• Sonia Zdziebko, wokal (klasa 3F)
  • Klaudia Nowicka, cajon (klasa 3F)
  • Kacper Dzimitrowicz, wokal, gitara basowa (klasa 2N)
  • Piotr Kozioł, keyboard (klasa 2N)

Oto skład zespołu, który zajął II miejsce w kategorii zespoły w V edycji konkursu muzycznego „Wiecznie żywi”, który odbył się w Radłowie w dniach 28 listopada 2019 r. (przesłuchania) i 29 listopada 2019 r. (koncert z wręczeniem nagród).

Dostojne jury w składzie: Wojtek Klich, Piotr Niedojadło, Kamil Patulski zachwyciło się naszą wokalistką Sonią i towarzyszącymi muzykami. „Krakowski spleen” w wykonaniu naszych uczniów wybrzmiał tak wyjątkowo, że zasłużył na nagrodę.

Należy wspomnieć, iż zespół ROSE ATTIC założyły w ubiegłym roku szkolnym Sonia wraz z Klaudią. W tym roku szkolnym dołączył do nich Kacper i Piotrek, co okazało się, jak widać, strzałem w dziesiątkę.

Kochani! Jesteśmy z Was ogromnie dumni! Gratulujemy!

Podziwialiśmy już Was na naszych szkolnych koncertach. A teraz trzymamy kciuki za Wasze kolejne artystyczne osiągnięcia poza naszą szkolną sceną!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Katarzyną Pokorny, p. Darią Szydłowską, p. Ewą Wójtowicz

Notatkę sporządziła: Ewa Wójtowicz