Aktywni na lodowisku

Prawie wiosenna pogoda, dość wysoka temperatura i opady deszczu w Tarnowie spowodowały wcześniejsze zamknięcie lodowiska w Mościach z którego chętnie korzystali uczniowie ZST w ramach lekcji wf. By zrekompensować ten brak , duża liczba łyżwiarzy naszej szkoły ponownie pojawiła się na krytym lodowisku w Krynicy , łącząc możliwość doskonalenia umiejętności jazdy na łyżwach z aktywnym wypoczynkiem i zwiedzaniem Krynicy nieco jeszcze uśpionej przed sezonem turystycznym . Lodowisko będzie czynne do połowy kwietnia , jeśli zgłosi się grupa chętnych zorganizujemy wyjazd kończący sezon łyżwiarski. Na okolicznych stokach widać jeszcze śnieg i narciarzy, dlatego odpowiadając na liczne pytania ze strony uczniów, planujemy „wiosenny” wyjazd narciarski 15.03.19 (piątek) . W związku z krótkim czasem na organizacje wyjazdu prosimy o pilne zgłoszenia do środy 13.03.19.Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!