ZST

Dzień Dziecka w Zbylitowskiej Górze

DSCN9929                  Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka byliśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze. Młodzież klas 2A, 2M, 1Ia, 1F i 1A zorganizowała dla niepełnosprawnych dzieci liczne konkursy, zabawy, mini-kurs pierwszej pomocy oraz, co chyba najważniejsze, zabawę taneczną, której głównymi animatorami byli pan Grzegorz Dzierwa, nasza absolwentka Katarzyna Jurek oraz Mateusz Kusiak z 2A. Wszyscy doskonale się bawili, a ukoronowaniem zabawy było spotkanie przy grillu, które stało się okazją do wyrażenia swoich wrażeń i zadowolenia ze wspólnego spotkania. Swój udział w całym przedsięwzięciu miały także panie: Anna Fronc, Ewa Michałek, Ewa Wójtowicz oraz Katarzyna Pokorny. Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia w przyszłym roku!