ZST

Dzień Edukacji Narodowej w ZST 2015

dziennauczyciela-8

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodzone było w naszej szkole szczególnie uroczyście. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa pani Bogumiła Porębska, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy Azoty S. A. pan Witold Szczypiński, Członek Zarządu Grupy Azoty S. A. pan Artur Kopeć, Członek Zarządu Zakładów Mechanicznych Tarnów pan Tomasz Kieć, Prezes Fundacji im.    I. Mościckiego pan Tadeusz Szumlański, Prezes Tarnowskiego Oddziału NOT pan Jacek Sumera, Wiceprezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Tarnów pan Władysław Łabuz, Prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Tarnowie pan Zbigniew Paprocki, Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich pan Roman Kuczek, Wiceprezes Spółki PROREM Grupa Azoty S. A. pan Andrzej Paryło, Dyrektor Centrum Infrastruktury Grupy Azoty S. A pan Stanisław Oczkowicz, Dyrektor Centrum Badań i Analiz Grupy Azoty S. A pan Krzysztof Grzeszczuk, Dyrektor Biura Polityki Personalnej Grupy Azoty S. A. pan Rafał Bednarczyk, Prezes Spółki STERNET pan Krzysztof Sanecki, Prezes Spółki WIPLAST pan Grzegorz Piwowarski i pan Stanisław Piwowarski senior, Prezes Spółki TARNAWA pan Leszek Wajda, Prezes Spółki UNISIL pani Grażyna Smulska – Oczkowicz, byli dyrektorzy Zespołu Szkół Technicznych panowie Jan Krawczyk i Wiesław Zimowski, była Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców ZST pani Elżbieta Zaremba i obecny Przewodniczący Rady Rodziców pan Zbigniew Odbierzychleb. W czasie oficjalnej części uroczystości Dyrektor Krzysztof Kołaciński podpisał umowy o współpracy Zespołu Szkół Technicznych  z przedstawicielami spółek STERNET i WIPLAST. Wręczono Nagrody Dyrektora ZST nauczycielom  wyróżniającym się w pracy dydaktyczno – wychowawczej i przyznano tytuł Prymusa ZST za rok 2015 Arturowi Zaniewskiemu. Na zakończenie uroczystości zaprezentowany został program artystyczny przygotowany przez p. Alicję Wiśniowską, p. Annę Misiaszek i p. Pawła Kalitę na podstawie sztuki Jeremiego Przybory pt. „Departament trzynasty” z piosenkami Jerzego Wasowskiego z „Kabaretu Starszych Panów”.  W przedstawieniu wzięli udział: Daria Derus, Karolina Drwal, Karolina Kawa, Kinga Zając, Jakub Faliszewski, Dominik Fitrzyk, Paweł Kalita, Marek Kądzielawa, Dominik Kozioł, Mariusz Łoboda, Kacper Stec, Marcin Wisz. Nad stroną muzyczną, techniczną i multimedialną czuwali: Katarzyna Oleksyk, Rafał Gałek i Mateusz Sumara.

 


fot. Patryk Urasiński 4f

 


fot. Jakub Sobczyk 4f