DZIEŃ KOBIET

8 marca obchodzimy niezwykłe święto, Dzień Kobiet.

To szczególny dzień, gdy możemy podziękować wszystkim kobietom obecnym w naszym życiu za to, że są, docenić ich wkład w nasze życie, ich determinację i siłę.

W naszej szkole zachęciliśmy wszystkich do założenia ubrań z motywem kwiatowym, zorganizowaliśmy koncert, a uczniowie upiekli (kilkaset!) babeczek, ciasteczek i rogalików, którymi częstowaliśmy wszystkie Panie i koleżanki.

To był piękny dzień!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego święta:

Wypieki przygotowali:

Oskar Brzeziński (1TEM)

Konrad Klich (1TN)

Maksymilian Rybak (1TN)

Radosław Suchan (1TN)

Wiktor Zborowski (1TN)

Kacper Sikora (2TN)

Łukasz Pięta (4TN)

Nad stoiskiem z wypiekami czuwały:

Angelika Regiec (4A)

Angelika Potępa (4A)

na scenie w auli wystąpili:

Elżbieta Filipek 1TF (wokal)

Anna Kozioł 3TF (wokal)

Gabriela Matraj 4TT (wokal)

Aneta Ostręga 1TF (wokal)

Szymon Kocik 1TN (akordeon)

Michał Piętowski – Kędra 2TN (wokal) z zespołem: Radosław Radzik 1TN (perkusja), Rafał Gac 1TI (gitara akustyczna)

Natalia Białek 2TAT (wokal) i Hubert Kargul 4TN (wokal) z zespołem: Inga Hebda 3TAT (gitara basowa), Michał Stawarz 3TAT (klawisze)

Zespół Undefined  w składzie: Weronika Bonkowska 4I (wokal), Adrian Solak 4I (gitara elektryczna), Karol Szlachta 4I (perkusja), Marek Wachowiak 4I (klawisze),  Hubert Wrona 4I (gitara elektryczna),  Maciej Żurek 3TEN (gitara basowa)

Konferansjerka:

Wanessa Winkler 4TI

Eryk Rutka 4TN

Perfekcyjne nagłośnienie koncertu, oprawa sceniczna:

Marcin Madanowicz 3TI

Dominik Podraza 4TI

oraz

Jakub Tyka 2TI, Filip Kiwior 1TI – młodzi adepci wprowadzani w tajniki realizacji dźwięku

Zdjęcia:

Wojciech Kania 3TF

Artyści z zespołu Undefined zagrali dla nas swój ostatni koncert. Było to emocjonalne pożegnanie. Wszyscy zgromadzeni w auli szkolnej entuzjastycznie, gromko i radośnie odśpiewali „Sto lat” życząc członkom zespołu, tegorocznym maturzystom, zdanych egzaminów i kontynuacji kariery muzycznej.

Artyści przyjęli zaproszenie na udział w koncercie w przyszłym roku szkolnym!

Organizacja: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką, p. Ewą Wójtowicz

fot. Wojciech Kania 3tf