DZIEŃ SPORTU

W najbliższy piątek to jest 7 czerwca nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają wszystkie klasy pierwsze i drugie na Dzień Sportu Zespołu Szkół Technicznych, który odbędzie się na terenach ośrodka rekreacyjnego w Ostrowie nad Dunajcem.

W programie planowane są turnieje w piłkę nożną, piłkę siatkową plażową, ciekawe atrakcje z firmą „Sezonowo na sportowo” między innymi  bumper ball, strzelanie.

Zobaczymy również pokaz zawodniczek „Cheerleaders Academy All Stars” oraz zostaną przeprowadzone zajęcia z trenerami z klubu „Unit 37”.

Organizacja dnia:

• wyjście ze szkoły z wychowawcami o godzinie 8.00,
  • oficjalne rozpoczęcie godz. 9.00 – ogólna rozgrzewka, którą poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego,
  • zakończenie około godz. 13.00 i powrót do szkoły pod opieką wychowawców.

Każdy uczestnik powinien posiadać strój sportowy. W przypadku słonecznej pogody prosimy zabrać nakrycia głowy oraz coś do picia.

Prawdopodobnie będzie można skorzystać z baru Rybitwa, który będzie otwarty w czasie naszych zawodów.

Liczymy na aktywne uczestnictwo, zaangażowanie i dobrą wspólną zabawę.