Ekomobilni ZST 2022/23

Konkurs dla osób dojeżdżających do szkoły na rowerze w dniach od 12 do 23 września rozstrzygnięty!

Przypominamy: od 16 do 22 września świętowaliśmy Europejski Tydzień Mobilności. Osoby chętne mogły pobrać identyfikator i zliczać ilość dojazdów do szkoły oraz pokonane w ten sposób kilometry.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą w konkursie okazał się Brajan Nalepka z klasy 1TI, który przyjechał do szkoły 9 razy pokonując łącznie trasę 144 km. Gratulujemy samozaparcia, zwłaszcza, że w drugim tygodniu trwania rywalizacji pogoda była bardzo niesprzyjająca.

Wyróżnienie otrzymuje Mateusz Brożek z kl. 2TI, który przyjechał do szkoły 8 razy pokonując 96 km oraz Kacper Łabno z kl. 1TP, który pokonał ok 100 km przyjeżdżając do szkoły 5 razy.

Serdecznie gratulujemy też pozostałym uczestnikom, którzy zdecydowali się za udział w zabawie. W sumie zgłosiło się 40 osób, które wspólnie pokonały około 1130 kilometrów dojeżdżając do szkoły.

Organizatorzy: Szkolne Koło Ekologiczne