Festiwal Zawodów 2016 w Małopolsce już za nami

DSC_0024Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce już za nami! Blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną, praktyk i staży dla gimnazjalistów, licealistów, a także studentów.
Nasza Szkoła już po raz czwarty brała udział w Targach Edukacyjnych prezentując ofertę edukacyjna na nowy rok szkolny.
Mocnym akcentem Naszego stanowiska były uznane Firmy na rynku krajowym:
Grupa Azoty nasz główny partner, ASTOR z Krakowa, Zakłady Mechaniczne Tarnów Hurtownia Elektrycznych MEGAel oraz F&F-inteligentny dom z Pabianic, które współtworzyły nasze stanowisko.
Tradycyjnie, w dniu otwarcia Targów, nasze stanowisko odwiedzili Panowie Dyrektorzy Szkoły, Krzysztof Kołaciński oraz Aleksander Łopata-Bernacki.

Przez 3 dni Targów, na stanowisku dzielnie pracowali nasi uczniowie:

Marcin Wisz               z klasy 3N
Tomasz Ciszczoń       z klasy 3N
Witold Lis                    z klasy 3N
Marek Kądzielawa     z klasy 2N
Krzysztof Podczaszy z klasy 2N

Nasze stanowisko dzielnie wspierali przedstawiciele Firmy ASTOR z Krakowa Panowie Łukasz Mąka oraz Mateusz Kidoń prezentując słodką aplikację w formie robota rozdającego lizaki.

Nauczyciele, opiekunowie
Janusz Chmielewski
Marek Płachta

Dziękujemy Firmą i ich przedstawicielom a także uczniom  za pomoc oraz za aktywny udział w Targach oraz wzorowe zachowanie.

Do zobaczenia za rok
Opiekunowie