ZST

Program stypendialny dla dziewczyn

 news„Czy wiesz, że możesz dostawać pieniądze za to, że studiujesz na uczelni technicznej – na kierunkach związanych z nowymi technologiami? Studia techniczne mogą się opłacić nie tylko w przyszłości ale już dziś !” 

 
Maturzystko,
Jesteś przed maturą i wahasz się jaką uczelnię wybrać? Jeśli planujesz studia na jednej z 21 uczelni technicznych sprawdź, czy wybrany przez Ciebie kierunek jest na liście. Jest do zgarnięcia, aż 12 tysięcy złotych (brutto). Możesz aplikować jeszcze przed maturą! Zapewnij sobie stypendium jeszcze przed wynikami egzaminu maturalnego.
Organizatorami jedynego tego typu programu stypendialnego w Polsce są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel. Właśnie uruchomiono nabór do programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn„.

Do wygrania jest 20 stypendiów na przyszły rok akademicki 2016/2017

A to nie wszystko!
Najlepsze dziewczyny oprócz pieniędzy, dostaną wielką szansę na udział w programie stażowym w znakomitej firmie Intel Technology Poland z siedzibą w Gdańsku lub w Intel w USA. Dodatkowym atutem programu stypendialnego jest opieka i wsparcie doświadczonych pracowników firmy Intel którzy zostaną Waszymi Mentorami i udzielą Wam niezbędnego wsparcia merytorycznego.
 
Wypełnij formularz zgłoszenia i wyślij swoją aplikację do 30 czerwca 2016.
Więcej informacji: http://www.stypendiadladziewczyn.pl/
Lista kierunków i przykładowe uczelnie:

POLITECHNIKA KRAKOWSKA

 • Studia w języku polskim:
 • automatyka i robotyka
 • elektrotechnika
 • informatyka
 • informatyka stosowana
 • inżynieria bezpieczeństwa
 • nanotechnologie i nanomateriały

  AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA

  • Studia w języku polskim:
  • automatyka i robotyka
  • elektronika
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • informatyka stosowana
  • inżynieria obliczeniowa
  • mechatronika
  • mikroelektronika w technice i medycynie
  • teleinformatyka

   POLITECHNIKA RZESZOWSKA

   • Studia w języku polskim:
   • automatyka i robotyka
   • elektronika i telekomunikacja
   • elektrotechnika
   • informatyka
   • mechatronika

    POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

    • Studia w języku polskim:
    • automatyka i robotyka
    • elektronika
    • elektronika i telekomunikacja
    • elektrotechnika
    • informatyka
    • informatyka przemysłowa
    • mechatronika
    • teleinformatyka
    • telekomunikacja