Finały Licealiady Piłki Siatkowej

Drużyny dziewczyn i chłopców reprezentujące ZST w piłce siatkowej po rozegraniu eliminacji awansowały do rozgrywek finałowych Licealiady.  Mimo dobrej postawy i zaciętej walki na parkiecie nie udało się żadnej z drużyn zająć miejsca na podium. Jednak wysoki poziom zawodów, możliwość rywalizowania z najlepszymi zespołami szkół tarnowskich powinien zaprocentować dobrymi występami w kolejnych rozgrywkach.

Reprezentacja dziewczyn ZST:
Gąciarz Gabriela, Miczek Kinga, Poręba Wiktoria, Pytel Justyna, Regiec Angelika, Szylar Joanna, Tabaczyńska Gabriela, Trytko Dominika, Winkler Wiktoria, Ziaja Oliwia.

Reprezentacja chłopców ZST:
Berkowski Mikołaj, Białas Błażej, Górak Przemysław, Grzesik Maksymilian, Huza Bartłomiej , Kocowicz Szymon, Łesyk Piotr, Majewski Bartosz, Olbracht Adam, Padło Krzysztof, Pyzdek Kacper, Suda Radosław, Zdeb Adam.

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ