Gala Konkursu "Droga do Niepodległości"

W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego  w Tarnowie odbyła się gala konkursu „Droga do Niepodległości.  Nagrody 18 laureatom konkursu wręczył wicedyrektor  Aleksander Łopata – Bernacki. Konkurs, który był skierowany przede wszystkim do środowiska lokalnego, cieszył się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Najwięcej prac napłynęło  z Przedszkola Publicznego nr 33 i 35 w Tarnowie – Mościcach.

Pierwsze miejsce zajęła praca zbiorowa wykonana przez dzieci z grupy VI pod kierunkiem Pani Moniki Hycnar. W sumie Jury przyznało 28 nagród, wyróżnień  i podziękowań.
Galę uświetnił występ  zespołu muzycznego „ ZST Band ” oraz prezentacja Szkolnego Koła Ekologicznego.
Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie gali konkursu
organizatorzy: pedagog Anna Fronc, pani Agnieszka Respondek i pani Anna Żurowska

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]