Hören, lesen und zugleich verstehen

Hören, lesen und zugleich verstehen – taki tytuł nosił międzyszkolny konkurs z j. niemieckiego zorganizowany w dniu 5 kwietnia przez Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Tarnowie, w którym udział brało 4 uczniów z naszej szkoły: Katarzyna Dulęba, Katarzyna Terasek, Magdalena Pypeć z klasy 2 A oraz Wiktor Tomasiewicz z klasy 1 IB.Uczniowie rozwiązywali zadania ze sprawności rozumienia tekstu słuchanego, rozumienia tekstu czytanego oraz test leksykalno – gramatyczny. W konkursie tym nie do pokonania okazała się Katarzyna Dulęba, która zajęła I miejsce, Magdalena Pypeć zajęła III,  Katarzyna Terasek – IV miejsce, a Wiktor Tomasiewicz – X miejsce.
Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu!!!

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]