"Ignasie" – czas pożegnań

DSC_0141Ignasie rozdane! Podczas Gali – Ignasie 2013 pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Jak co roku, po części oficjalne,j czyli przyznaniu nagród i wyróżnień za wyniki w nauce, frekwencję i pracę na rzecz szkoły, przyszedł czas na przyznanie najoryginalniejszych nagród – IGNASIÓW.
Tegoroczna gala miała charakter sentymentalno – wspominkowy. Akcja rozgrywała się w barze „Pod Jaskółką”, gdzie spotkali się po latach absolwenci ZST. W dobrej atmosferze, z odpowiednimi trunkami w rękach, wspominali dawne czasy szkolne, oglądając album ze zdjęciami, przywoływali zabawne i traumatyczne przeżycia, niezapomniane wydarzenia, charakterystyczne postacie ZST.

Podczas gali przyznano 11 nagród specjalnych. Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach to:
1. W kategorii: „FOLWARK ZWIERZĘCY” bezapelacyjnie zwyciężyła klasa 4 TINb.
2. W kategorii  „PIĘKNY UMYSŁ” nagrodę odebrał Maciej Chmielewski z 4 TESK.
3. W trzeciej kategorii „MORDA W KUBEŁ ” niekwestionowanym zwycięzcą został Mateusz Toboła
z 4 TINb, który odebrał nagrodę z rąk swojego wychowawcy mgr Pawła Kality.
4. Kolejna kategoria „ROZMOWY KONTROLOWANE” dotyczyła osób, która brały udział w Tarnowskiej Lidze Debatanckiej. Ignasia odebrał Dominik Kubis z 4 TESK.
5. Następną kategorię „O DWÓCH TAKICH…” zdominowały bliźniaczki Justyna i Karolina Wadas.
6. „RAINMAN” to nazwa kolejnej kategorii, w której nagrodę odebrał Oskar Tryba z 4 TESK.
7. I przyszedł czas na show – „PUSIEK SHOW”. Nagrodę Maciejowi Turajowi z IV TINa wręczył jego ulubiony współpracownik – pan dyrektor mgr Aleksander Łopata – Bernacki.
8. Kolejne wielkie show należało do pana mgr inż. Roberta Hosai i Mateusza Kusiaka z 1 TA, którzy wręczyli Ignasia w kategorii „BOSKI ŻIGOLO”, wykonując w duecie hit sezonu „Ona tańczy dla mnie”. Boskim Żigolo ZST został Marcin Zając z 3 Lod.
9. Nagrodę w kategorii turystycznej „PÓJDĘ BOSO” wręczył sam szef klubu turystycznego ZST mgr Paweł Golec. Oprócz Ignasia Anna Łabuda z 4 TINa otrzymała również 13 – letnie buty szefa.
10. SUPER IGNASIA  tegoroczne Jury przyznało mgr inż. Januszowi Chmielewskiemu doceniając w ten sposób jego udział w licznych sukcesach swoich uczniów.
Galę uświetniły występy muzyczne : Mateusza Kusiaka z 1 TA, Macieja Turaja z 4 TINa oraz Darii Derus z 1 FOT.
Galę poprowadzili nasi uczniowie: Sylwia Nytko z I FOT  i Hubert Szumlański z III FOT.
Podziękowania dla filmowej ekipy: Tomasza Kowala, Alicji Mach, Pauliny Bacy, Kingi Stolarskiej
Podziękowania dla naszych aktorów:
Dominik Gądek 3 TM
Alicja Mach, Kinga Stolarska, Paulina Baca, Natalia Drwal, Damian Mleczko 3 FOT
Sergiusz Rostek i Wojciech Kubisztal 2 TM
Kamil Bachara i Mirosław Wiejacki 3TSK
Tomasz Kowal i Marcin Wawrzon 3 TEAP
Reżyseria dźwięku: Mateusz Dolasiński 2 TIN
Nad całością czuwały mgr Anna Misiaszek i mgr inż. Alicja Wiśniowska.