II miejsce ZST w Turnieju Siatkarskim organizowanym przez II LO i MRM Tarnowa

21.05.2024 r. w hali sportowej TOSiR w Tarnowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej mikstów. W turnieju brało udział dwanaście tarnowskich szkół.
ZST reprezentowała drużyna w składzie:
Wiktoria Winkler 2A
Julia Flondro 2F
Karolina Wątroba 1A
Malwina Samel 1A
Szymon Kocowicz 2P
Adam Olbracht 2I
Kacper Pyzdek 4I
Bartosz Majewski 2P
Nasza drużyna w fazie grupowej nie straciła żadnego seta i pewnie pokonała drużyny wychodząc z I miejsca do fazy finałowej. Spotkała się tam z drużynami z 1 LO i ZSME. W spotkaniu z drużyną z 1LO nasza reprezentacja pokazała się z dobrej strony wygrywając pierwszego seta, jednakże dwa kolejne nie poszły po naszej myśli. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się porażką. Po zaciętej walce o II miejsce nasza drużyna pokonała zespół z ZSME.

Więcej zdjęć pod linkiem https://www.facebook.com/media/set/?vanity=NSerwisKADR&set=a.850714273754270&locale=pl_PL