III miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym przez IV LO

6.11.2023 r. w hali sportowej Miejskiego Domu Sportu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Patrona Szkoły Jana Pawła II organizowany przez IV LO pod patronatem Wydziału Sportu Urzędu Miasta Tarnowa oraz Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W turnieju brały udział najlepsze szkolne drużyny tarnowskiej siatkówki damskiej tj. I LO, III LO, IV LO

ZST reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

 1. Miczek Kinga 5TA
 2. Winkler Wiktoria 2A
 3. Flondro Julia 2F
 4. Samel Malwina 1A
 5. Wątroba Karolina 1A
 6. Kłusek Oliwia 2A
 7. Rutka Kornelia 1F
 8. Sikora Oliwia 3TAT
 9. Kapias Julita 2F
 10. Poręba Wiktoria 5TT
 11. Siedlik Emilia 5TT
 12. Górka Kamila 2A

Nasza drużyna rozpoczęła turniej od wygranego meczu z gospodarzem (IV LO), po którym dziewczęta miały apetyt na II miejsce w turnieju i doskonale rozpoczęły kolejny mecz z mocną drużyną III LO od przewagi 12:0 po doskonałych zagrywkach Wiktorii Winkler. Jednak ostatecznie w tie-breaku przegraliśmy ten mecz i w końcowej klasyfikacji reprezentacja ZST zajęła III miejsce za III LO  i I LO. Najlepszą zawodniczką drużyny została Wiktoria Winkler.