Kamil Szczepański – Tarnowski Junior Biznesu 2021!

Pomysł na biznes drogą do sukcesu zawodowego!

 

Dziś 26.o4 w finale VII edycji konkursu „Tarnowski Junior Biznesu” Kamil Szczepański z 2I przedstawił swój pomysł na biznes, który został uznany za najlepszy pomysł w tegorocznej edycji konkursu w kategorii szkół ponadpodstawowych. Kamil zgłosił do konkursu projekt „Machinery Arts”, firmy,  która ma zajmować się produkcją akcesoriów do wnętrz w stylu industrialnym. Zaprezentował swój pomysł na biznes przed profesjonalnym Jury, odpowiedział na pytania dotyczące biznesplanu oraz projektów akcesoriów, które chciałby wykonać własnoręcznie. Prezentacja firmy Kamila spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem Jury.
30 kwietnia o godzinie 10.00, w Sali Lustrzanej Kamil odbierze nagrodę główną w konkursie.

Brawo Kamil!

W konkursie brał też udział Wiktor Bielaszka z 4IA, który zaprezentował projekt Hepl2get – aplikację na urządzenia mobilne. Jego pomysł również cieszył się sporym poparciem internautów. Gratulacje Wiktor!

Zachęcamy Was Drodzy Uczniowie ZST do udziału w kolejnej edycji Konkursu „Tarnowski Junior Biznesu”!
Widać, w ZST tkwi wielki potencjał!

Życzymy Wam odwagi w planowaniu i podejmowaniu decyzji zawodowych i biznesowych!