KOLEJNY SUKCES W XL OOWEIE – AGH W BIERUNIU

Dużym sukcesem zakończyła się XL  edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która odbyła się w Bieruniu w dniach 31 marca do 1   kwietnia  2017 r. Krzysztof Nowak   z klasy III E    Jan  Łukasiński z klasy IV E uzyskali  tytuł FINALISTY w grupie Elektrycznej, a w kategorii  Elektronika  medyczna  uczeń Jakub Kołodziej z klasy II N zdobył tytuł Finalisty – tym  samym  otrzymują oni wszystkie przywileje z tym związane. 

Przede wszystkim, po zdaniu matury, będą mogli zostać przyjęci na dowolną Uczelnię Techniczną z pominięciem procesu rekrutacji, a z  kwalifikacji zawodowych otrzymają  zwolnienie z  części pisemnej zaliczonej na 100% .
Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy zainteresowanych uczniów do spróbowania swoich sił w przyszłorocznej  edycji olimpiady, która odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim.
W Olimpiadzie uczestniczyli w grupie Mechatronicznej: Kamil Rataj z klasy II N  i  Albert Mierzwa  w kategorii Elektronika medyczna  z klasy II N.
Do  sukcesu przygotowali Finalistów nauczyciele: mgr inż. Wiesław Syrek ,  mgr inż Marek Łoś , mgr inż. Konrad Dzimitrowicz i  mgr inż. Robert Hosaja.
Uczestnictwo w Olimpiadzie sponsorowała Fundacja im. Ignacego Mościckiego .

Zapraszam do galerii:

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]