Koncert dla Adama

IMG_2446Na niedawno zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski, Marcina Zająca oraz Monikę Kurowską  koncercie, całkiem spora grupa młodych ludzi : Adam Tylko, Wojtek Czekaj, Szymek Michoń z zespołu „Mosty ; Filip Rutkiewicz; Dawid Lazarek; Aleksandra Legutko; Klaudia Boroń; Daria Derus; beatboxerzy: Marcin Zborowski, Kamil Ligęza i Arek Kujawa oraz Krysian Nierobiś „ Ślązak” zagrali dla Adama, ucznia naszej szkoły. Adam po utracie nogi porusza się przy pomocy protezy. Życie Adama byłoby odrobinę lepsze gdyby jego proteza była doskonalsza. To niestety spory wydatek. Dochód z koncertu w wysokości 431,50 zł. oraz 100 zł. od szkolnego koła Caritas to kropla w morzu potrzeb, ale z pewnością jeszcze nie raz będziemy zbierać dla Adama. Gdyby ktoś chciał pomóc temu młodemu dzielnemu człowiekowi podajemy numer konta: Kredyt Bank o/Tarnów 50 1500 1748 1217 4002 4722 0000 „Dla Adama Strzelec”.