Koncert walentynkowy

Jak coroczna tradycja w ZST nakazuje 14 lutego koncertowaliśmy walentynkowo. Samorząd Uczniowski zorganizował koncert, w którym wystąpili gościnnie Ania Zych i zespół Mind Crush z IIILO oraz uczniowie i uczennice naszej szkoły: Daria Derus (1F) i Maciek Turaj (4TINa) wraz ze szkolnym zespołem muzycznym, Klaudia Boroń (2FOT), Natalia Jaroszek (3FOT), Mateusz Kusiak (1A), grupa beatboxerów z Mateuszem Sokołem (1I/E), Arkiem Kujawą (1I) i dwoma chłopakami z sąsiedniej szkoły oraz rewelacyjna Ola Legutko (3FOT) jako wokalistka zespołu „Szwadron wilków alfa”. Przysłowiową wisienką na torcie całego koncertu stały się występy taneczne zespołu EVE CREW działającego w studiu tańca „Hit” pod kierownictwem pani Ewy Radzik. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, dźwiękowcom oraz prowadzącemu koncert Damianowi Jaskulskiemu (1I/E).