AKAPIT AGH

Konkurs na Najlepszego Elektronika i Elektryka ZST oraz eliminacje do XLVII OOWEE na AGH

Informuję wszystkich uczniów zainteresowanych startem w XLVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH, że zgłoszenia do I etapu olimpiady przyjmowane będą do  15 grudnia br. na e-dziennik do nauczyciela R.Hosaja w poszczególnych kategoriach: Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika i Automatyka. Konkurs szkolny odbędzie się 20 grudnia (środa )   na 5 -6 godzinie lekcyjnej w sali 111p.

Wszelkie informacje na temat olimpiady wraz z zestawami testów z lat ubiegłych dostępne są na stronie http://oowee.agh.edu.pl/.
Ponadto przypominam, że uczestnicy deklarują udział w jednej z czterech grup tematycznych (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka).
Każdy uczeń szkoły średniej ma prawo startu w dowolnej wybranej przez siebie grupie niezależnie od profilu klasy.
Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty daje  zwolnienie z postępowania rekrutacyjnego   na uczelnie AGH – dlatego zachęcam do udziału w eliminacjach.