Konkurs na Najlepszego Informatyka ZST oraz eliminacje do OOWEE na AGH.

Jak co roku organizowany jest konkurs na Najlepszego Informatyka ZST. Konkurs połączony jest z eliminacjami na OOWEE AGH w Krakowie.
Konkurs polega na rozwiązaniu testu. Pytania z ogólnie pojętej Informatyki (programowanie, bazy danych, grafika komputerowa, technologie mobilne, algorytmika, budowa komputera, itp.).
Osoby z czterech pierwszych miejsc konkursu szkolnego zostaną zgłoszone do kolejnego etapu organizowanego na AGH w Krakowie (planowanego na 14 luty 2020), oczywiście w kategorii Informatyka.
Konkurs szkolny odbędzie się 9 stycznia (czwartek) w sali 210p (budynek pracowni), na 3-4 godzinie lekcyjnej.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o zgłaszanie się do pana Pawła Piątka.