ZST

Konkurs "Webmaster to ja !" – Atrakcyjne nagrody

Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”.
Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu jest Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego.
W Zespole Szkół Technicznych, konkurs „Mam Zawód. Mam fantazję” w roku szkolnym 2017/2018 zostanie przeprowadzony w branży elektryczno-elektronicznej pt. „Webmaster to ja!”.Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu , który określa warunki uczestnictwa oraz rodzaje konkurencji w roku szkolnym 2017/2018.
Opis konkurencji, liczbę osób w drużynie, kryteria oceny, datę i miejsce ich przeprowadzenia określa Załącznik nr 1.

Prosimy zgłaszać chęć wzięcia udziału w konkursie do dnia 10 września 2017 roku do P. Ewy Wardzała.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody !!!

Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali Kształcenia Zawodowego, która odbędzie się w pod koniec 2017 roku.