Konkurs Wiedzy o Ignacym Mościckim – patronie Zespołu Szkół Technicznych

We wtorek 6 lutego w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Ignacym Mościckim – patronie Zespołu Szkół Technicznych. Udział w nim wzięli reprezentanci wszystkich klas pierwszych,  w dwuosobowych zespołach:
1N: Mateusz Radliński i Mateusz Ciochoń
1E: Mateusz Marszałek i Łukasz Sówka
1M: Konrad Nosek i Michał Turlej
1T/A: Derya Arslan i Natalia Chudzikiewicz
1F/I: Kamil Gurgul i Filip Bysiek
1Ia: Tomasz Wyczesany i Michał Sadowy
1Ib: Wojciech Kaczmarczyk i Szymon Warżała…

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się szczegółową wiedzą o życiu i działalności naukowej oraz politycznej Ignacego Mościckiego przed jury, w którym zasiadały panie: Elżbieta Skowron i Marzena Gawron. Konkurs prowadził uczeń klasy 2N – Tomasz Łoboda
Rywalizacja była bardzo wyrównana. Do finału zakwalifikowali się przedstawiciele klas: 1M, 1Ia i 1Ib, którzy otrzymali maksymalną ilość punktów. Ostatecznie po rundzie finałowej rywalizacja została rozstrzygnięta. Pierwsze miejsce zajął zespół klasy 1Ib, drugie zespół klasy 1Ia, trzecie zaś zespół klasy 1M. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.
Bardzo dziękujemy także ekipie technicznej, która czuwała nad sprawnością sprzętu w osobach : Dominik Kiwior z kl. 2Ib i Wojtek Gurgul z kl.1E
Wszystkie zespoły dopingowane były przez uczniów klas I, którzy mogli wzbogacić swoją wiedzę
o patronie.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

p. Marzena Gawron