ZST

Konkurs Wiedzy o Ignacym Mościckim

Kultywując szkolną tradycję w ramach Dni Kultury Szkolnej po raz kolejny odbył się Konkurs Wiedzy o Ignacym Mościckim – patronie szkoły. Był adresowany dla klas I, które wybrały swoich reprezentantów:

  • kl 1A: Marcin Drzyzga i Przemysław Kozioł,
  • kl 1N: Mateusz Baran i Mateusz Kózka,
  • kl 1Ia: Daniel Łazarek i Grzegorz Kosman,
  • kl 1Ib: Dominik Kiwior i Kamil Gąsior,..
  • kl 1E: Dawid Prokop i Dominik Baradziej,
  • kl 1M: Marek Gasiciel i Łukasz Soboń,
  • kl 1T/I: Marcin Król i Katarzyna Jakubowska,
  • kl 1F: Karolina Więcek i Aleksandra Mirek.

 
Uczestnicy wykazali się znakomitą znajomością zagadnień z zakresu życia i działalności tego wybitnego uczonego i polityka. Konieczna była dogrywka, gdyż 4 zespoły zdobyły taką samą ilość punktów. Ostatecznie zwyciężyła reprezentacja kl. 1Ia w składzie: Daniel Łazarek i Grzegorz Kosman zajmując I miejsce. Minimalnie słabszy wynik uzyskali przedstawiciele kl. 1E: Dawid Prokop i Dominik Baradziej zajmując II miejsce. Na III miejscu ulokowała się ekipa kl. I1T/I w składzie Marcin Król i Katarzyna Jakubowska. Wszystkie zespoły dopingowane były przez uczniów klas I, którzy mogli wzbogacić swoją wiedzę o patronie.


fot. Kinga Dembosz 4f, Natalia Gądek 4f

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]