Konkurs wiedzy o krajach anglosaskich i „The Voice of ZST”

W oczekiwaniu na interesujące pytania, ciekawe zagadki i emocje związane z Konkursem na temat wiedzy o krajach anglosaskich, chcemy po cichutku podpowiedzieć wszystkim uczestnikom iż Internet jest skarbnicą wiedzy w tym temacie. Możecie dzięki niemu ugruntować i wzbogacić waszą wiedzę w tym obszarze. Warto troszkę poczytać aby zwiększyć swoje szanse w konkursie. Powodzenia!

„The Voice of ZST”- to kolejna impreza która będzie przeplatała się z poszczególnymi etapami wyżej wymienionego konkursu. „The Voice…” to konkurs piosenki anglojęzycznej. Jeśli jeszcze się wahacie i macie wątpliwości czy aby na pewno możecie wziąć udział, to zapewniamy Was że możecie! „Śpiewać każdy może”, ale pamiętajcie że tutaj ….po angielsku! Zapraszamy!!!

Zespół anglistów ZST