Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – Austria

Dnia 5.02.2018r. w ramach Szkolnych Dni Kultury odbył się KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH – Austria zorganizowany przez panie Annę Misiaszek i Darię Szydłowską. Do konkursu zgłosiły się reprezentacje pięciu klas I. Konkurs dotyczył zagadnień krajoznawczych z obszaru Austrii. Uczniowie musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością elementów historii, geografii i tradycji tego kraju. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie reprezentujący klasę 1 E: Kamil Kocik, Wojciech Gurgul, miejsce drugie zajęła drużyna z klasy 1 Ib w składzie: Wiktor Tomasiewicz, Patryk Liro, Dawid Stec, na miejscu trzecim uplasowała się reprezentacja klasy 1 N: Mateusz Radliński, Mateusz Ciochoń, Przemysław Obłąk. Kolejne miejsca zajęli uczniowie z klasy 1 Ia i 1 M.
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!